background image
23
3
3
3
greg@bacadirect.dk
gert@bacadirect.nl
ralph@bacadirect.dk
sebastian@bacadirect.dk
igor@bacadirect.dk
ben@bacadirect.nl
3
I får jeres eget trykte katalog med hele jeres
unikke kollektion
I får jeres eget online bestillingsmodul med
adgang til hele jeres kollektion
Vi kommer og demonstrerer udvalgte modeller
på mannequindukker ­ brandet med jeres logo
HAR DU
+200
BRUGERE AF ARBEJDSTØJ GIVER VI DIG SÆRLIGE PRIVILEGIER!
TØV ALDRIG MED AT KONTAKTE VORES SALGSTEAM. HER ER NOGLE AF VORES
ERFARNE KEY ACCOUNT MANAGERS, KLAR TIL AT GIVE DIG
PERFEKT SERVICE!!!
STORKUNDEFORDELE
Greg Calder
Business Development
Manager
Telefon: (+45) 43 75 75 11
Direkte: (+45) 43 46 00 01
Gert Janssen
Key Account Manager
Telefon: (+45) 43 75 75 11
Direkte: +31 (0) 10 742 28 88
Ralph Webb
Senior Account Manager
Telefon: (+45) 43 75 75 11
Direkte: (+45) 43 46 00 06
Sebastian Larsen
Kundeservice-chef
Telefon: (+45) 43 75 75 11
Direkte: (+45) 43 75 75 11
Igor Popowski
Key Account Manager
Telefon: (+45) 43 75 75 11
Direkte: (+45) 43 46 00 02
Ben Browning
Key Account Manager
Telefon: +31 (0) 10 742 28 88
Direkte: +31 (0) 6 117 80 264